Justice League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF osadzony w świecie komiksów DC.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Siedziba Ra's al Ghula

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nightwing

Nightwing


Liczba postów : 129
Data dołączenia : 02/04/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySro Lip 15, 2015 6:30 pm

Siedziba Ra's al Ghula JCs7EzB

Najokazalszy budynek w miasteczku zamieszkuje jego założyciel - Ra's al Ghul - wraz z córką. Chronią ich zaś zastępy prywatnej armii mężczyzny - czyli Ligi Zabójców.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySro Lip 15, 2015 7:06 pm

Ra's właśnie skończył trening kiedy dowiedział się, że jego człowiek już jest na spotkaniu w Gotham. "Mam nadzieję, że się wszyscy nie wyrżną. Nie będzie wtedy nikogo do zabijania innych cywilów, herosów..."
Następnie zszedł do Jam Łazarza i zażył kojącą kąpiel. Po wyjściu z niej czuł się jak nowo narodzony. Dosłownie. Udał się do swojego biura gdzie czekała go już świeża prasa z niemal całego świata. Oczywiście najbardziej interesowało go Gotham i Metropolis. Przeczytał co ciekawsze artykuły. Następnie przeglądał swoje dochody i inne sprawy związane z finansami.
Powrót do góry Go down
Lilith
NPC
Lilith


Liczba postów : 24
Data dołączenia : 21/05/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySro Lip 15, 2015 7:56 pm

W sali, w której przebywał Ra's tak czy siak było dość chłodno, lecz w pewnym momencie temperatura spadła jeszcze o parę stopni - nagle i na tyle wyraźnie, że mógł to łatwo wyczuć. Płomienie świec zatańczyły, tym samym sugerując przeciąg... Tyle że okna i drzwi były przecież zamknięte, więc co stanowiło jego źródło?
Gdyby Ra's obrócił się i przesunął wzrokiem po pomieszczeniu, jego oczy padłyby na postać, która stała na tle jednej z szyb. Co prawda padające z zewnątrz światło ukrywało część jej cech, lecz po sylwetce poznać można było, iż najprawdopodobniej jest to kobieta, która zresztą skrzyżowała ramiona na piersi i trwała w bezruchu - zwrócona przodem do al Ghula. Długie włosy i jasna sukienka... Talia? Ale nie, takie zachowanie by do niej nie pasowało.
-Zważywszy na to, że właśnie wyminęłam wszystkich twoich ochroniarzy i żaden nawet nie wie o mojej obecności... Możesz chcieć mnie wysłuchać- rozległ się jej głos, spokojny i melodyjny.

***

A przy okazji, mam takie dwie uwagi na przyszłość - kąpiele w Jamie Łazarza nie są relaksujące, wręcz przeciwnie, powodują chwilowe szaleństwo. Druga rzecz: to przemyślenie odnośnie zabijania ludności cywilnej też niezbyt pasuje do postaci, bo Ra's generalnie dążył do oczyszczenia świata, ale nawet jemu zdarzało się mieć wątpliwości - właśnie przez to, że musiał poświęcić ludzkie życia.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySro Lip 15, 2015 10:57 pm

Ra's odwrócił się w stronę z którego dochodził głos i zobaczył kobietę. Nie miał pojęcia czego od niego chce. Powiedział do niej zachowujące spokojny niski ton:
-Droga damo, nie wiem czego od mnie chcesz, ale wiem, że gdybyś chciała mnie zabić to już byś to zrobiła. Zapewne też wiesz kim jestem, ale ja nie wiem kim ty jesteś. Mogę poznać twe imie i intencje, która Cię tu sprowadzają?
Powrót do góry Go down
Lilith
NPC
Lilith


Liczba postów : 24
Data dołączenia : 21/05/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySro Lip 15, 2015 11:50 pm

Kobieta nie ruszyła się z miejsca, choć na tle padającego zza jej pleców światła dało się dostrzec, iż przechyliła głowę lekko na bok. Ruch ten sprawił, że ułożenie jej włosów również uległo niewielkiej zmianie... Lecz nie zrobiła niczego więcej.
-Ludzie różnie mnie nazywają, zresztą zwykle niepochlebnie. Widziałam w twoich pokojach posągi bóstw i proroków różnych religii - większość z nich o mnie wspomina, mniej lub bardziej zgodnie z prawdą. Na potrzeby tej rozmowy przyjmijmy, że możesz zwracać się do mnie per Lamia- nieznajoma wzruszyła delikatnie ramionami, a następnie rozluźniła je w taki sposób, aby dla odmiany opuścić ręce wzdłuż ciała.
-Szykuje się wojna. Przybyłam, żeby upewnić się, że weźmiesz w niej udział... Oraz po to, aby umożliwić ci wcześniejszy start. Zainteresowany?- płomienie świec znów zamigotały.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyCzw Lip 16, 2015 12:04 am

Ra's był bardzo zaciekawiony słowami Lamii. Podszedł do stołu od jej strony i odsunął krzesło. Wykonał gest sugerujący, by usiadła na nim, po czym powiedział:
-Proszę, nie wypada żebyśmy omawiali mordowanie ludzi na stojąco.
Przeszedł za drugą stronę stołu usiadł i kontynuował:
- Wojna, wojna, wojna. Jedno z najlepszych zdarzeń jakie może dotknąć ludzkość, ponieważ podczas niej może ona wymrzeć. Jaka wojna dokładniej? Do czyjej strony miałbym dołączyć? I kluczowe pytanie ile osób w najlepszym wypadku uda mi się zgładzić?
Uśmiechnął się, a w jego oczach tlił się ogień. Ogień szaleństwa.
Powrót do góry Go down
Lilith
NPC
Lilith


Liczba postów : 24
Data dołączenia : 21/05/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyCzw Lip 16, 2015 12:27 am

Ze swojego miejsca przed oknem kobieta uważnie obserwowała poczynania al Ghula, lecz ruszyła się dopiero w momencie, gdy ten już się oddalił - i znów dzieliła ich odległość stołu. Po sekundzie czy dwóch wahania Lamia zasiadła przy stole i od razu założyła nogę na nogę. Plecy trzymała prosto, dłonie złożyła ze sobą i oparła na udzie. Ot, jak dama.
-Być może całą ludzkość, jeśli tylko będziesz mieć szczęście i dobrze to wszystko rozegrasz. Jedna ze stron zdążyła rozpocząć przygotowania do walki. Druga... Zapewne wystawi swoich bohaterów - bo część z nich domyśla się już czemu przyjdzie im stawić czoła. Z grubsza: im dłużej będzie to wszystko trwało - tym lepiej... Dla nas.- wyjaśniła.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyPią Lip 17, 2015 1:38 pm

Ra's siedział wygodnie w fotelu i słuchał enigmatycznej towarzyszki. Te wszystkie plany, bohaterowie, przygotowania. Mało mu to mówiło, lecz bardzo zaciekawiło. Po skończonej kwestii Lammi powiedział:
-Jeśli nagroda jest, aż tak wysoka to wchodzę w ślepo. I skoro ty jesteś moim sprzymierzeńcem. To kto jest nim jeszcze, a kto jest wrogiem? Jak zwykle Justice League chce przeszkodzić w naszych planach? Opowiedz mi wszystko co wiesz.
Powrót do góry Go down
Lilith
NPC
Lilith


Liczba postów : 24
Data dołączenia : 21/05/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyPią Lip 17, 2015 2:45 pm

Teraz, gdy Lamia znajdowała się już bliżej i świece lepiej oświetlały jej twarz oraz sylwetkę, Ra's był już w stanie dojrzeć, iż jej pełne usta ułożyły się w lekki, lecz nie mniej jednak pełen zadowolenia uśmiech... I nie było to zresztą nic dziwnego, skoro sprawy najwyraźniej układały się po jej myśli.
-Ludzie potrafią być bardzo nieprzewidywalni. Kto z nich okaże się wrogiem, a kto sprzymierzeńcem? Tego nie wiem. Większość bohaterów stanie zapewne przeciwko nam, ale niektórzy mogą zmienić front. To samo tyczy się waszych... Super przestępców. Nie sposób przewidzieć gdzie zobaczą dla siebie lepszy interes- kobieta wzruszyła lekko ramionami, po czym przechyliła głowę nieco na bok i skierowała spojrzenie ku najbliższej świecy, wciąż płonącej nienaturalnie mocno - tak jak i wszystkie inne w pomieszczeniu.
-Ale ty jesteś inny, prawda? Nazywasz siebie Głową Demona... Stąd moje przekonanie, że będziemy mogli na tobie polegać- dorzuciła, nie odrywając przy tym wzroku od ognia.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyPią Lip 17, 2015 5:56 pm

Ra's wstał z krzesła i przysunął je do stołu. Podszedł trochę do Lamii i powiedział:
-Oczywiście, że jestem inny. Los sobię ze mnie zakpił tworząc mnie człowiekiem.
Podszedł do pobliskiem szafki i wyjął butelkę wina z dwoma kieliszkami. Nalał wina do obu. Jeden podał kobiecie, a drugi sam uniósł w geście toastu:
-Wypijmy za nasze zwycięstwo wybudowane na zgliszczach cywilizacji ludzkiej i trupach naszych wrogów. Jaki jest pierwszy cel naszych działań?
Powrót do góry Go down
Lilith
NPC
Lilith


Liczba postów : 24
Data dołączenia : 21/05/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyPią Lip 17, 2015 8:07 pm

Kobieta w dalszym ciągu wpatrywała się w płomień świecy, podczas gdy Ra's wstał, wydobył z szafki butelkę, rozlał wino do kieliszków... Spojrzała na niego dopiero w momencie, gdy zaoferował jej jeden z nich i bez wahania go przyjęła. Co prawda uniosła go w tym samym momencie, co jej rozmówca, lecz nie napiła się pierwsza. Być może spodziewała się podstępu? Albo po prostu chciała najpierw przemówić, co też zaraz uczyniła:
-Przede wszystkim musimy zająć przeciwnika, aby nasi sojusznicy zdążyli się przygotować do walki. Załatw bohaterom inną robotę, utrzymaj ich z daleka od Bludhaven, to w tej chwili priorytet. Dam ci znać, gdy armia będzie gotowa ruszyć na wojnę- wyjaśniła.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyPią Lip 17, 2015 11:51 pm

Ra's odstawił kieliszek i przetarł usta. Patrzył się na kobietę prosto w oczy i powiedział:
-Ameryki, Europa, Azja, Afryka, Australia wszystkie one spłoną. Herosi nie dadzą rady walczyć w tylu miejscach na raz. Jest ich za mało. Mam już ostatnie pytanie moja Droga. Co ty zrobisz w tym planie? Nie jesteś jakąś halucynacją? W końcu mało kto może się przekraść przez tych wszystkich ludzi. Powiedz mnie czym jesteś i jeśli możesz uczyń jednym z was.
Al Ghul wciąż miał oczy skupione w oczach Lamii.
Powrót do góry Go down
Lilith
NPC
Lilith


Liczba postów : 24
Data dołączenia : 21/05/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySob Lip 18, 2015 1:12 am

Lamia bez trudu zniosła i odwzajemniła to spojrzenie prosto w oczy - jednocześnie poruszając lekko trzymanym w dłoni kieliszkiem, na skutek czego zawarty w nim płyn delikatnie się kołysał. W trakcie wypowiedzi al Ghula kobieta jedynie raz uniosła naczynie do ust i upiła nieco wina... Lecz właściwie bardziej pasowałby powiedzieć, że zaledwie zwilżyła nim wargi.
-Et occurrent daemonia onocentauris et pilosus clamabit alter ad alterum ibi cubavit lamia et invenit sibi requiem- wyrecytowała, brzmiąc przy tym na lekko zamyśloną, choć słowa płynęły łatwo, bez wysiłku, nie musiała ich sobie przypominać - tylko znała je wszystkie dobrze.
-Tam się będą potykały demony i potwory, a jedne z drugimi przyzywać się będą wzajemnie. Tam Lamia przycupnie i znajdzie sobie zacisze na spoczynek- powtórzyła w przystępniejszym języku, choć żyjąc tyle lat Ra's zapewne poznał w jakimś stopniu łacinę i mógł zrozumieć ją już za pierwszym razem.
-Nie jestem halucynacją, ani snem, ani wytworem wyobraźni. Potwory są prawdziwe i żyją na tym świecie... A teraz zaczęły się jednoczyć. Jeżeli się im przysłużysz, znajdziesz wśród nich miejsce- zapewniła, po czym w końcu wypiła łyk wina.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySob Lip 18, 2015 8:57 am

Ra's stał wciąż i słuchał. Miał teraz wyraźnie wyjaśnienie i powody dla których powinnien zacząć swoją misję.
-Jak wiesz zapewne trwa teraz spotkanie złoczyńców. Przekazać mojemu agentowi to co ty mi? Mam już zalążek pomysłu na nowy plan.  Atak na Nowy Jork. Zniszczymy całe miasto. Zasiejemy strach w sercach mieszkańców Ziemi. Liga będzie płakała nad poległymi, a my zaatakujemy kolejne miasto. Ludzie będą umierać. Potwory się żywić ich mięsem, a demony dostaną ich dusze. Atak na Bludhaven, bądź Gothamn byłby nierozważny, gdyż od Bludhaven mamy ich trzymać z dala, a Gotham jest za blisko tego miasta. Po najnowszych doniesieniach nir możemy zabijać naszych wrogów. Musimy ich okaleczyć tak ,by byli nie zdolni do walki. Odcięcie rąk Batmanowi, Flashowi nóg i tym podobne. Oczywiście jak ich okaleczymy to nie póścimy ich wolno tylko zamkniemy tu. Masz jeszcze jakieś sugestie? Coś keszcze chciałabyś mi powiedzieć Lamio?
Powrót do góry Go down
Lilith
NPC
Lilith


Liczba postów : 24
Data dołączenia : 21/05/2013

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptySob Lip 18, 2015 12:40 pm

Kobieta ostrożnie odstawiła kieliszek na blat stołu; pozostawało w nim jeszcze trochę wina, ale niewiele. Było to o tyle dziwne, że mogłoby się wydawać, iż Lamia wypiła go mniej... No, ale pozorom zdarzało się w końcu mylić, a to przecież i tak nic istotnego.
-Dobrą radę: trzymajcie się z daleka od Los Angeles, rezyduje tam... Ktoś inny. Nie wiem czy przejąłby się atakiem na miasto, ale nie ma sensu kusić losu, gdy tyle jeszcze jest do zrobienia- z tymi słowami Lamia odsunęła lekko swoje krzesło i podniosła się z miejsca, po czym skierowała swe kroki z powrotem w stronę okna. Najwyraźniej nie widziała problemu ze stawaniem tyłem do al Ghula...
... A mimo to nie pozostała w tej pozycji na długo. W mgnieniu oka jej ciało rozbiło się na dziesiątki, jeśli nie setki odłamków fioletowej energii, a każdy z nich przyjął kształt przypominający motyla. Wszystkie razem przeniknęły przez szybę i zaczęły się oddalać - by zaraz potem po prostu rozpłynąć się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Ra's al Ghul

Ra's al Ghul


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 12/07/2015

Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula EmptyNie Lip 19, 2015 12:16 pm

Ra's widział to dziwne wydarzenie. Nie zszokowało go to zbyt. Widział już dziwniejsze rzeczy. Otworzył okno i wyszedł na taras, ale nikogo już tam nie było. Wrócił do pokoju i włączył komputer. Zaczął kontaktować się z swoimi ludźmi na niemal całym świecie i zalecam im kierowanie się do Ameryki, oraz szykowali ładunki wybuchowe i broń. Wojna się zaczęła. Liga Cieni ją wygra, albo wymrze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Siedziba Ra's al Ghula Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Ra's al Ghula   Siedziba Ra's al Ghula Empty

Powrót do góry Go down
 
Siedziba Ra's al Ghula
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Justice League :: Chiny :: Tybet :: Niezbadana dolina-
Skocz do: