Justice League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF osadzony w świecie komiksów DC.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niewielki dziedziniec

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar


Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptySob Lip 19, 2014 9:33 am

Niewielki dziedziniec Themyscira_by_thegryph-d325p71

Jeden z licznych dziedzińców w pałacu oraz samym mieście, należący do tych mniejszych.
Powrót do góry Go down
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar


Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptySob Lip 19, 2014 2:18 pm

Diana została sprowadzona w trybie natychmiastowym z powrotem na Wyspę Amazonek - a tuż po dotarciu na nią siostry od razu skierowały ją na jeden z dziedzińców przy pałacu. Aktualnie nie przebywało na nim zbyt wiele osób; trzy dziewczyny uwijały się przy koszach z owocami, zaś nieco dalej kolejne dwie krzątały się w otoczeniu zwojów różnych materiałów. Jedna z członkiń pierwszej grupki - rudowłosa i dość mocno opalona - na widok księżniczki przerwała sobie pracę, przeprosiła towarzyszki - i wyszła naprzeciw Wonder Woman, grzecznie się z nią witając, a jednocześnie składając dłonie przed sobą.
-Na imię mi Arianthe. To... Po części z mojego powodu zostałaś wezwana- wyjaśniła już na wstępie, pochylając przy tym lekko głowę do przodu.
Powrót do góry Go down
Wonder Woman

Wonder Woman


Liczba postów : 60
Data dołączenia : 03/05/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptyNie Lip 20, 2014 1:56 pm

Gdy tylko przekazano jej wiadomość, że potrzebują jej na Wyspie, Diana jak najszybciej tam poleciała. Nie wiedziała, o co chodzi, wiadomość jednak zawierała słowo "pilne", a tyle jej wystarczało.

Wylądowała zgrabnie na dziedzińcu i przez chwilę nie wiedziała, w którą stronę się zwrócić, na szczęście jedna z Amazonek sama do niej podeszła. Diana uśmiechnęła się na przywitanie i wysłuchała jej słów.

- Witaj, Arianthe. Co się stało? Czy coś niepokojącego dotknęło ciebie i inne siostry? - zapytała, woląc od razu przejść do rzeczy, skoro to coś na tyle pilnego, żeby ją ściągać. - Mam nadzieję, że będę mogła pomóc - dodała, łapiąc dłonie dziewczyny i uśmiechając się do niej, aby dodać jej otuchy.
Powrót do góry Go down
http://ffmarvel.forumpolish.com/
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar


Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptyNie Lip 20, 2014 5:11 pm

Zachowanie Diany sprawiło, że dziewczyna w odpowiedzi na nie również uśmiechnęła się lekko, choć może nieco blado, wyraźnie jednak trochę podniesiona w ten sposób na duchu.
-Ostatnie noce były ciężkie dla tych z nas, które doświadczają wizji przyszłości... W tym i dla mnie- wyjaśniła, tym samym od razu przechodząc do rzeczy. Jej uśmiech powoli przygasł, podczas gdy myślami najwyraźniej powracała do nieprzyjemnych obrazów, które oglądała w swoich snach.
-Nie wszystko co widzimy się sprawdza, dlatego szczerze mówiąc początkowo sądziłam, że to zwykłe koszmary, ale kiedy okazało się, że więcej z nas miewa podobne sny... Stało się jasne, że to nie może być zbieg okoliczności. Obawiamy się, iż sceny z naszych wizji naprawdę się wydarzą...- kontynuowała, kręcąc powoli głową, jakby z żalem i niepokojem.
-Porównałyśmy je i zawsze występuje w nich kilka wspólnych elementów. Część z nas widziała, że wyspa pozostanie bezpieczna... Przynajmniej do czasu- Arianthe przerwała na moment, a jej spojrzenie powędrowało ku stojącej nieopodal ławce, nim zerknęła pytająco na księżniczkę.
Powrót do góry Go down
Wonder Woman

Wonder Woman


Liczba postów : 60
Data dołączenia : 03/05/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptyWto Lip 22, 2014 2:59 pm

Słysząc, że sprawa obraca się wokół sióstr, które mają wizje, Diana lekko zmarszczyła brwi i gestem ręki poprosiła towarzyszkę, aby usiadła z nią na ławce. Zamyśliła się; skoro tyle sióstr doświadcza tych samych wizji, oznacza to, że sprawa jest bardzo, bardzo poważna. Skoro mimo opieki bogów Wyspa nie jest bezpieczna...

- Możesz opisać mi swoje najczęstsze sny? Swoje i takie, które powtarzają się u innych sióstr? - zapytała, odwracając się do rozmówczyni tak, aby skupić się na niej całkowicie, bo wolała jeszcze nie wyciągać pochopnych wniosków.
Powrót do góry Go down
http://ffmarvel.forumpolish.com/
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar


Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptySob Lip 26, 2014 11:59 am

Siedząc już z Dianą na ławce, dziewczyna powoli nabrała w płuca powietrza, po czym stopniowo je wypuściła - wzdychając bezgłośnie, jakby dla uspokojenia, lecz tym samym dając sobie również czas do namysłu i uporządkowania informacji.
-Wszystkie ukazują kompletną ruinę. Są... Pełne pożarów i pyłów i gruzów. Widzimy stosy ciał, kałuże krwi... Gęste dymy, przez które ciężko cokolwiek zobaczyć i ciemne chmury rozchodzące się po okręgu od... Od jednego punktu, ale zbyt jasnego, by ocenić co się tam znajduje. Wiemy tylko, że to z tego miejsca nadciąga coś potężnego. Czasem wizje kończą się przechodząc w fiolet, innym razem - wybuchem bieli, ale zawsze urywają się gwałtownie- opisała, co i rusz zerkając przy tym na swoje własne dłonie. Zaraz potem zawahała się na moment i dorzuciła jeszcze:
-Tej nocy ujrzałam wieżę rysującą się na horyzoncie - na tle czerwonego nieba... Była bardzo daleko, ale stanowiła zagrożenie, czułam to wyraźnie. Jak gdyby emanowała negatywną energią- spojrzała w bok.


Ostatnio zmieniony przez Lucifer Morningstar dnia Sob Sie 02, 2014 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wonder Woman

Wonder Woman


Liczba postów : 60
Data dołączenia : 03/05/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptySro Lip 30, 2014 1:19 pm

Przyglądała się uważnie dziewczynie. Była na tyle zdenerwowana tym, co widziała w snach, w wizjach, że często musiała brać uspokajające oddechy. Diana skupiła się, aby móc jak najszybciej zaabsorbować wiedzę i zdecydować, co powinna zrobić.

Po słowach dziewczyny uspokajająco położyła dłoń na jej ramieniu, ale przez długą chwilę nic nie mówiła. To, co opisała, było dalekie od konkretów i pokazywało bardziej skutki tego zła, a nie samo zło konkretnie. Przyłożyła też dłoń do jej drugiego ramienia.

- Potrzebuję jak najwięcej szczegółów. Jesteś w stanie opisać tę wieżę? Czy przez te gęste dymy jednak widać jakiś ruch, jakieś sylwetki? Czy zauważyłaś jakiś punkt odniesienia, który mógłby pomóc mi to poskładać? Czy może inne siostry widziały coś jeszcze?
Powrót do góry Go down
http://ffmarvel.forumpolish.com/
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar


Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptySob Sie 02, 2014 1:05 pm

Arianthe uniosła w końcu wzrok, aby spojrzeć Wonder Woman prosto w oczy. W jej własnych odbijał się niepokój, wręcz strach, jednakże zdecydowanie brakowało w nich niepewności; nie wahała się co do treści swoich słów, tyle akurat łatwo było stwierdzić.
-Wieża była... Niesymetryczna. Bardzo nieregularna. Widziałam ją tylko z daleka, a światło padało zza niej, więc rozmazywało trochę kształty, ale o tym jestem przekonana: nie przypominała mi żadnego budynku, jaki do tej pory ujrzałam. Sięgała nienaturalnie wysoko i... Gdybym sama miała to ocenić, to powiedziałabym, że zdawała się być zbudowana z przypadkowych elementów. U jej stóp ciągnęły się gruzy i ruiny - chyba czegoś, co było kiedyś miastem- w miarę mówienia dziewczyna przyspieszała, dochodząc w końcu do takiego punktu, gdy wyrzucała z siebie słowa na jednym oddechu, jak gdyby chciała mieć pewność, że przekaże wszystko prędko i dokładnie, nim jeszcze informacje wylecą jej z głowy.
-Nie wydaje mi się, bym zauważyła tam cokolwiek, co mogłoby pomóc odnaleźć to miejsce - wszystko było już zniszczone, ale... Ale to było blisko wody. Na brzegu. Tak, jestem pewna, tafla odbijała ten złowieszczy kolor nieba. A jeżeli chodzi o ruch...- rudowłosa zawahała się na kilka sekund i właśnie ten moment wybrała inna Amazonka, która zbliżyła się do ławki i wtrąciła w rozmowę:
-Wątpię, aby ktokolwiek albo cokolwiek tam jeszcze żyło. W moich wizjach nie widziałam żadnych istot - jedynie ich ciała, rzadko w całości- to mówiąc, kobieta oparła dłonie na biodrach, przesuwając spojrzeniem między obiema swoimi rozmówczyniami.
-W wieży było życie, Desmo. Życie i złe intencje. I sądzę, że ten powtarzający się we wszystkich snach jasny punkt na niebie również może być... Osobą- odparła na to Arianthe, kręcąc nieznacznie głową na boki w przeczącym geście.
Powrót do góry Go down
Wonder Woman

Wonder Woman


Liczba postów : 60
Data dołączenia : 03/05/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptyPon Sie 11, 2014 1:43 pm

Diana wysłuchała słów obu sióstr i zamyśliła się. Nie kojarzyła żadnego takiego budynku, ale też nie wiedziała, jak dokładnie wyglądał. Mimo to pomyślała o miastach i widokach z wodą w tle, ale... nic. Miała pustkę w głowie. Spojrzała po obu kobietach.

- Czy mogłabym liczyć na to, że narysujecie mi tę wieżę? I skonsultujecie się z innymi, aby dodały ewentualnie szczegóły, które im szczególnie zapadły w pamięć? - poprosiła. - Zostanę na Wyspie, póki nie porozmawiam ze wszystkimi. Ten zły byt w wieży najbardziej mnie niepokoi... A jasny punkt na niebie wcale nie musi oznaczać niczego dobrego.
Powrót do góry Go down
http://ffmarvel.forumpolish.com/
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar


Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptyWto Sie 12, 2014 11:21 pm

Obie Amazonki odruchowo zerknęły na siebie wzajemnie, jak gdyby przez tę krótką wymianę spojrzeń chciały ustalić swoją wspólną odpowiedź, jednakże w końcu to Arianthe ostatecznie zabrała głos:
-Przygotujemy rysunek i spiszemy to, co każda z nas widziała... Oraz co czułyśmy. Właściwie możemy się za to wziąć od razu- zapewniła, kiwnąwszy przy tym krótko głową dla podkreślenia swych słów. Zaraz potem znów zerknęła na swoją koleżankę, która - jak na zawołanie - powoli jej przytaknęła. Arianthe podniosła się już z ławki, ale rzuciła jeszcze okiem ku Dianie - pytająco, tak na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Wonder Woman

Wonder Woman


Liczba postów : 60
Data dołączenia : 03/05/2013
Wiek gracza : 32

Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec EmptyPią Sie 15, 2014 1:09 pm

- Dziękuję wam - powiedziała szybko Diana, wstając za Arianthe i chwytając jej rękę w dłonie, a następnie to samo robiąc Desmie. - Mam nadzieję, że dzięki temu będę mogła jak najszybciej oddalić zagrożenie od naszych sióstr. Pójdę przejść się po Wyspie, zobaczyć, czy mogę przydać się gdzieś jeszcze. - Spojrzała na obie siostry. Były gotowe do działania, gorliwe i pełne energii, mimo tego, jakich doświadczyły wizji. Była z nich dumna. - Znajdziecie mnie później, mam nadzieję? - Nie czekała na odpowiedź, tylko odleciała, najpierw uśmiechnąwszy się do nich zachęcająco.

[zt]
Powrót do góry Go down
http://ffmarvel.forumpolish.com/
Sponsored content





Niewielki dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki dziedziniec   Niewielki dziedziniec Empty

Powrót do góry Go down
 
Niewielki dziedziniec
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Justice League :: Themyscira-
Skocz do: