PBF osadzony w świecie komiksów DC.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Green Arrow

Liczba postów : 72
Data dołączenia : 23/05/2013

PisanieTemat: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    Pią Maj 16, 2014 12:40 pm

Dosyć duże laboratorium kryminalistyczne. Trafiają tu dowody ze wszystkich zbrodni w San Francisco. Rzecz jasna Liga Sprawiedliwych zawsze ma pierwszeństwo. Znajdują się tutaj wszelkiego rodzaju narzędzia do badania dowodów, a także komputery z bazami danych DNA i AFIS.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Superman

Liczba postów : 23
Data dołączenia : 28/03/2013
Wiek gracza : 24

PisanieTemat: Re: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    Sro Cze 11, 2014 7:55 pm

Superman po wynurzeniu się ze śmietnika i obejrzeniu znalezisk WW zaproponował, żeby udali się do laboratorium.

Podróż nie trwała długo w końcu oboje są SUPER.

- Witam, prowadzimy razem z Dianą pewne śledztwo mamy tu kilka dowodów znalezionych na miejscu zbrodni. Mam nadzieje, że wspólnymi siłami uda nam się coś odkryć. Proszę oto one - rzucił Clark do najbliższej osoby która jak wnioskował po wyglądzie zdawała się najbardziej odpowiednią osoba.

---------------------------------------------------------------

Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpis jak i jego długość, ale naprawdę nie miałem weny jak zacząć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wonder Woman

Liczba postów : 60
Data dołączenia : 03/05/2013
Wiek gracza : 25

PisanieTemat: Re: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    Sob Cze 14, 2014 12:43 pm

Diana nie marnowała czasu, lecąc za Supermanem jak najszybciej do laboratorium. Podała swoje dowody, ze zmarszczeniem brwi nadal przyglądając się dłoni, którą podał Clark. Nie wiedziała, na co może się to wszystko składać, ale miała nadzieję, że szybko się dowie.

- Jesteśmy pewni, że nic więcej nie zostało na miejscu zbrodni, więc pewnie śledczy niedługo dołączą również samo ciało do analizy, jednak te... przedmioty interesują nas najbardziej. Możemy prosić o szybkie załatwienie sprawy? - zapytała uprzejmie, przyglądając się wszystkim urządzeniom i ludziom, którzy najprawdopodobniej robili coś innego, ale miała nadzieję, że dadzą radę wcisnąć ich sprawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ffmarvel.forumpolish.com/
Lucifer Morningstar
Admin

Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 26

PisanieTemat: Re: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    Pią Cze 20, 2014 11:13 am

Najpierw krótka informacja: jako że Green Arrow znowu zniknął bez słowa, pozwalam sobie wrzucić tutaj post mg, abyście mogli przeprowadzić następną kolejkę. Mam nadzieję, że przez ten czas GA przestanie mnie w końcu ignorować i dowiem się od niego co i jak. Ostrzegam, że nie wiem cóż takiego planował Wam zorganizować, więc będę improwizował. Może się też skończyć tak, że po prostu zwolnię Was z tematu i będziecie mogli zająć się czymś innym.

Pojawienie się członków Ligi - ba, w dodatku samych Wonder Woman i Supermana! - wywołało w laboratorium naprawdę niezłe zamieszanie, nawet jeśli pracujące w nim osoby starały się zachować przynajmniej pozory profesjonalizmu... Którym zapewne w innych okolicznościach rzeczywiście się wykazywały. Jeden z laborantów przejął od Supermana potencjalne dowody, rzucając przy tym krótkie "dziękuję" - być może nie do końca będące na miejscu, ale z drugiej strony uprzejmości nigdy za wiele, prawda? - po czym oddalił się ku wolnemu stanowisku, przy którym szybko dołączyli do niego koledzy i koleżanki po fachu. Rozprowadzili między sobą poszczególne obiekty i od razu zabrali się do pracy.
-To chwilę potrwa. Za kilka minut postaramy się dostarczyć pierwsze wyniki, ale na całość będzie trzeba jeszcze trochę poczekać- to jedna z pracownic zbliżyła się do bohaterów, po czym zapraszającym gestem wskazała im krzesła stojące przy jednym z nieużywanych akurat blatów.

"Lucifer's plague for he is older than the Angel of Death, and greater.
And when he comes in judgement he spares none."
- Meleos
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wonder Woman

Liczba postów : 60
Data dołączenia : 03/05/2013
Wiek gracza : 25

PisanieTemat: Re: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    Pią Lip 18, 2014 7:35 pm

- Dziękuję, siostro - powiedziała i pokiwała głową, posyłając uśmiech pracownicy.  - Mam nadzieję, że to nie będzie zbyt wielkim problemem - dodała, rozglądając się krótko.

Wydawało się, że kiedy tylko z Supermanem przybyli na miejsce, praca jednocześnie zawrzała, ale i ustała. Nie chciała przeszkadzać im w pracy; wystarczy pewnie obecność jednego członka Ligii, aby poczekać na wyniki. A może i zająć się całą tą sprawą. Dlatego klepnęła Supermana po ramieniu.

- Zostawię cię z tym, ale jakbyś chciał mojej asysty, daj znać - powiedziała do niego cicho, po czym dodała głośniej do tej samej pracownicy, która odezwała się wcześniej: - Superman poradzi sobie sam, więc ja pójdę, aby nie przeszkadzać. Jeszcze raz dziękuję.

[zt]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ffmarvel.forumpolish.com/
Superman

Liczba postów : 23
Data dołączenia : 28/03/2013
Wiek gracza : 24

PisanieTemat: Re: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    Sob Sie 02, 2014 9:38 am

Supermen nie był zadowolony, że musiał czekać na wyniki skoro morderca jest na wolności. No ale cóż nie ma wyjścia.

- Dobrze Wonder Women jeśli by się coś działo na pewno dam ci znać. -powiedział do sojuszniczki.

- Chciałem się dowiedzieć jak długo potrwa ta analiza? I czy mogła by pani sprawdzić mi czy były kiedyś jakieś podobne morderstwa? - zapytał pracownicy laboratorium
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lucifer Morningstar
Admin

Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 26

PisanieTemat: Re: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    Sob Sie 02, 2014 12:10 pm

Na początek - znowu - krótka informacja: Green Arrow zrezygnował z bycia Mistrzem Gry, dlatego misja zostaje przejęta przez Tima - od następnego postu, bo tym razem jeszcze pójdzie ostatni ode mnie.

Przez dobre parę minut w pomieszczeniu trwało zamieszanie związane z badaniem dostarczonych przez bohaterów próbek, nim w końcu jedna z laborantek wróciła do Supermana ze wstępnymi wynikami - zapisanymi na karcie, w którą aktualnie wlepiała wzrok:
-Przede wszystkim mamy potwierdzenie: krew na ostrzu odpowiada ostatniej ofierze i wygląda na to, że właśnie tej broni użyto przy kaleczeniu jej twarzy. Pracujemy jeszcze nad ustaleniem tożsamości, a nasi koledzy na wszelki wypadek sprawdzają także i dane dentystyczne, więc w najbliższym czasie dowiemy się kim jest nasz JD. W krwi znaleźliśmy za to alkohol- w tym momencie kobieta przerwała na moment, skanując wzrokiem treść trzymanego przez siebie w dłoniach dokumentu.
-Jeżeli chodzi o znalezioną przez was dłoń, to zdjęliśmy z niej odcisk palca i wciąż szukamy go w bazach, ale póki co bezskutecznie. Może się okazać, że ofiara po prostu nie była nigdy notowana. Trudno orzec jak długo potrwa skanowanie... A o podobnych morderstwach niestety nie mogę zbyt wiele opowiedzieć - jedynie od strony czysto naukowej, bo ostatnimi czasy rzeczywiście badaliśmy już takie przypadki- wyjaśniła następnie.

No nic, najlepiej po prostu anulować tę akcję, skoro od trzech miesięcy Superman nie odpisuje...

"Lucifer's plague for he is older than the Angel of Death, and greater.
And when he comes in judgement he spares none."
- Meleos
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.    

Powrót do góry Go down

Laboratorium kryminalistyczne im. Johna Malcolma.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stare laboratorium Hydry
» Opuszczone laboratorium
» Biuro koronera i laboratorium
» Laboratorium Beta
» Laboratorium [Podziemie]