PBF osadzony w świecie komiksów DC.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Nabór na Mistrzów Gry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lucifer Morningstar
Admin

Liczba postów : 749
Data dołączenia : 19/03/2013
Wiek gracza : 26

PisanieTemat: Nabór na Mistrzów Gry   Wto Lut 04, 2014 8:23 pm

Aby forum mogło dobrze funkcjonować - potrzebni są MG. Im ich więcej, tym lepiej dla graczy. W związku z tym nabór do tej grupy otwarty będzie przez cały czas, choć niekoniecznie każda kandydatura przyjęta zostanie od razu. Niektóre będziemy po prostu musieli przemyśleć.

W tym temacie zgłosić może się każdy, kto umieścił już na forum przynajmniej dwadzieścia postów fabularnych - abyśmy mieli pewność, że ta osoba pisze poprawnie i ciekawie. Oczywiście bierzemy pod uwagę także i multikonta. Chętnych prosimy o podanie swojej specjalizacji oraz informacji na temat tego, czego na pewno się nie podejmą. Wybranie sobie od razu koloru postów również mile widziane.

"Lucifer's plague for he is older than the Angel of Death, and greater.
And when he comes in judgement he spares none."
- Meleos
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Green Arrow

Liczba postów : 72
Data dołączenia : 23/05/2013

PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   Sro Lut 05, 2014 9:13 pm

No to Green Arrow się zgłasza

No cóż, mogę zajmować się praktycznie wszystkim. Fabułą główną (jeśli zajdzie taka potrzeba), misjami pobocznymi i wszelkimi innymi misjami użytkowników. Najlepiej znam się chyba na broniach palnych (znam trochę ich rodzajów). Najlepiej odnajduję się w realistycznych misjach. Choć oczywiście jeśli zajdzie potrzeba opanowania misji gdzie fantastyka wylewa się z boków to również mogę coś wymyślić.

Jeśli chodzi o relację MG - Gracz to będę podchodził do sprawy profesjonalnie. Jestem osobą, która stara się unikać konfliktów z graczami, oraz innych głupich sprzeczek czy zaczepek. Zawsze jestem chętny do pomocy i do rozmowy o jakichś forumowych problemach.

Co do misji... mam wyobraźnię, przyznaję. Dlatego chciałbym nieraz poprowadzić swoje oddzielne misje, na które zaproszę określonych graczy i określonych NPC (jeśli zajdzie taka potrzeba).

Warto dodać, że DC to mój chleb powszedni. Od zawsze uwielbiałem GA, Batmana i Flasha. Jako MG będę starał się unikać powtórzeń z komiksów i przelewać na forum swoje oryginalne pomysły na fabułę.

Pozdrawiam.

P.S.: Zielony
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   Sob Lut 22, 2014 10:33 pm

Ja również - po długim namyśle - zgłaszam swoją kandydaturę.

Doszedłem do wniosku, że to najlepszy sposób na zutylizowanie mojej potrzeby do ciągłego tworzenia nowych postaci. Aż dziw bierze, że Nightwing sam mi tego nie zaproponował, biorąc pod uwagę moją tendencję do zmieniania postaci jak rękawiczek na Marvel PBF.

Ale do rzeczy.

Jak napisałem wcześniej, chciałbym określić swoją specjalizację jako tworzenie nowych postaci. To znaczy, że jeżeli szukasz nemezis dla swojego OC-ka - trafiłeś pod właściwy adres. Potrzebujesz partnera by zlikwidować komórkę terrorystyczną - trafiłeś pod właściwy adres. Potrzebujesz wynająć płatnego zabójcę, złodzieja bądź innego najemnika - trafiłeś pod właściwy adres. Mógłbym pisać dalej, ale myślę, że już chwytasz o co mi chodzi.

Jednak to tylko specjalizacja. Mogę MG-ować wątki poboczne, zajmować się główną fabułą itp. Jestem komunikatywny, miły i w ogóle zajebisty.

Jednak, powiem szczerze - obawiam się trochę misji bardziej złożonych. Jestem tym typem, który woli najpierw stopą zbadać temperaturę wody zanim skoczę na główkę. Także - first things first. Jeżeli będę się pewnie czuł w prowadzeniu powyższych typów wątków, to na pewno w temacie Misje pojawi się post mojego autorstwa.

Jeżeli mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, to z przyjemnością przygarnę kolor żółty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   

Powrót do góry Go down

Nabór na Mistrzów Gry
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nabór na MG!
» Nabór do X-Men i rozwój grupy